Kansli

FUF:s kansli finns på Karlbergsvägen 66A vid St Eriksplan i Stockholm.

Hitta hit:

För att komma hit tar du T-banan till St Eriksplan, tar uppgång Torsgatan och går mot Karlbergsvägen. Följ Karlbergsvägen till 66A.  Du kan också ta Pendeln till Karlbergs station eller buss 42 och 47 till hållplats Vikingagatan. FUF ligger i ett litet hus på innergården. Ring på porttelefonen med FUF-logga på.

2012-12-05 14.48.24På kansliet arbetar:

Anna

Anna Sjöberg Tibblin som är kanslichef med övergripande ansvar för FUF:s verksamhet.

anna.sjoberg.tibblin@fuf.se


LenaLena Östman som arbetar med löne- och ekonomiadministration.

lena.ostman@fuf.se

 


Viktor

Viktor Stocke som arbetar som administratör/assistent och stöd inom Praktikantprogrammet.

viktor.stocke@fuf.se

 


Agnes Cronholm som är programansvarig för våra kommunikationsgrupper och yrkesnätverk.

agnes.cronholm@fuf.se


Jenny Axelsson som är programansvarig för FUF:s Praktikantprogram.

jenny.axelsson@fuf.se


Kerstin Edquist som är ansvarig för Biståndsdebatten.se.

kerstin@bistandsdebatten.se


Malin

Malin Stjernström som är ansvarig för FUF:s seminarieverksamhet och som jobbar som stöd inom Biståndsdebatten.se.

malin@bistandsdebatten.se

 

 


Dela det här: